flamengol.net


Bruno Henrique nie wystąpi w rewanżu

Bohater pierwszego finałowego meczu Campeonato Carioca, Bruno Henrique nie wystąpi w rewanżowej grze z Vasco. Napastnik Rubro-Negro został ukarany kolejną żółtą kartką jeszcze w pierwszej połowie spotkania i został automatycznie zawieszony.

Dzięki dwóm trafieniom na stadionie Nílton Santos, Bruno Henrique ma teraz osiem goli i awansował pozycję najlepszego strzelca rozgrywek. Zawodnik zdobył jeszcze trzecią bramkę, która jednak nie została uznana przez sędziego.

"Cieszę się, że byłem w stanie pomóc zdobywając gole. Trzy za dwa, prawda? Każdy wie, że przy anulowanej bramce, sędzia i VAR popełnili błąd. Jestem smutny, ale sędziowie czasem się mylą. Liczy się zwycięstwo zespołu. Niestety nie zagram w następnej grze, ale będę wysyłał energię do moich kolegów z drużyny." - powiedział Bruno Henrique.

Bezpośrednią opcją dla trenera Abela Bragi do zastąpienia napastnika są Vitinho i młody Lucas Silva. Inną alternatywą dla szkoleniowca jest przywrócenie Diego do wyjściowego składu i przesunięcie na skrzydło Giorgiana De Arrascaety.

Drugi mecz finału Campeonato Carioca odbędzie się w najbliższą niedzielę. Decydujący pojedynek zostanie rozegrany na stadionie Maracanã.

  • dodał: MentiX
  • 14.04.2019; 23:49
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX