flamengol.net


Cuéllar zadowolony z powołania do reprezentacji

Gustavo Cuéllar znowu będzie nosić barwy reprezentacji Kolumbii. Volante otrzymał w poniedziałek powołanie na najbliższe zgrupowanie swojej reprezentacji na dwa towarzyskie spotkania mające na celu przygotowanie kadry prowadzonej przez Carlosa Queiroza do Copa América. W wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej Flamengo, zawodnik nie ukrywał swojego szczęścia z powodu otrzymania powołania.

"Myślę, że zawsze dobrze jest być powołanym. Dumą jest noszenie koszulki reprezentacji Kolumbii. Muszę tam zrobić wszystko, co w mojej mocy, to samo, co robię tutaj. Zrobię to, o co chce trener i postaram się utrzymać w zespole. Dzięki kolejnym występom we Flamengo będę starał się o kolejne powołania." - powiedział Gustavo Cuéllar, którego celem jest bycie w kadrze na Copa América.

"To cel krótkoterminowy. Muszę zapracować na swoje miejsce w kadrze i dać z siebie wszystko. To jest cel, który sobie wyznaczyłem i codziennie pracuję nad nim." - dodał.

Jeden z ulubieńców fanów Fla dzięki swojej świetnej postawie na boisku, Kolumbijczyk podziękował za sympatię kibiców i podkreślił zaangażowanie podczas kolejnych zespołu z Rio de Janeiro.

"Jestem dumny z tego, cieszę się z sympatii kibiców. Oczywiście osiągnąłem to dzięki ogromnej pracy i poświęceniu. Tutaj także we Flamengo i w meczach. Zawsze staram się robić to, co w mojej mocy, dla tego klubu, która dała mi wszystko do tej pory." - zakończył volante.

  • dodał: MentiX
  • 12.03.2019; 15:47
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 3:1 LDU

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabriel cieszy się z kolejnej zdobytej bramki w koszulce Flamengo, tym razem przeciwko LDU.
Video
Flamengo pewnie pokonuje LDU w swoim drugim meczu w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX