flamengol.net


Diego Alves najlepszym bramkarzem Copa Libertadores

Niewielu bramkarzy miało tyle pracy w tegorocznej edycji Copa Libertadores jak Diego Alves z Flamengo. Żadnej jednak nie pracował tak ciężko. Goleiro Rubro-Negro jest jak dotąd bramkarzem, który wykonał najwięcej obron w rozgrywkach.

W środowej grze przeciwko LDU, Diego ponownie był kluczowy dla zwycięstwa zespołu. Po zatrzymaniu ataków San José na wysokości w Oruro w 1. kolejce, robiąc robiąc imponujące dziewięć obrony - jego rekord dla klubu - goleiro obronił rzut karny z ekwadorskim zespołem, gdy na tablicy wyników było tylko 1:0 dla Mengão - mecz ostatecznie zakończył się rezultatem 3:1 dla podopiecznych trenera Abela Bragi. W drugiej połowie musiał interweniować ponowie po niefortunnym zagraniu Williana Arão.

Po kolejnym świetnym występie, Diego Alves obronił łącznie 12 strzałów rywali tylko w dwóch meczach. Według serwisu Footstats, pić interwencji zostało uznanych za trudne.

  • dodał: MentiX
  • 14.03.2019; 07:16
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 3:1 LDU

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabriel cieszy się z kolejnej zdobytej bramki w koszulce Flamengo, tym razem przeciwko LDU.
Video
Flamengo pewnie pokonuje LDU w swoim drugim meczu w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX