flamengol.net


Diego Alves: "Jeśli udowodnisz mi liczby"

Bramkarz Diego Alves był zirytowany w strefie mieszanej stadionu Maracanã, po tym jak Flamengo rozgromiło San José aż 6:1. Zawodnik został zapytany przez dziennikarza, czy dobre występy w Copa Libertadores służą "jako odkupienie" w klubie. Goleiro wykazał pewien dyskomfort

W końcówce zeszłorocznego Campeonato Brasileiro, Diego Alves został odsunięty od zespołu Rubro-Negro po tym jak pokłócił się z trenerem Dorivalem Júniorem i jego pozostanie w klubie było mało prawdopodobne. Jednak to szkoleniowiec odszedł, a bramkarz pozostał.

"Przepraszam. Mogę powiedzieć, że cieszę się, że mogę być częścią tej grupy. Nie zastanawiam się nad wsparciem, ponieważ w zeszłym roku, miałem dobre liczby... Jeśli udowodnisz mi leczy, które pokażą, że zeszły rok był słabym, zgodzę się z Tobą." - powiedział bramkarz.

Dziennikarz odpowiedział i skomentował gry, w których Diego Alves popełnił błędy w zeszłym sezonie. Podał przykłady porażki z Ceará na Maracanie w Brasileiro i Corinthians na Itaquera w Copa do Brasil.

"Często śledzę europejską piłkę nożną. Uważam, że najlepsi bramkarze w Europie także zawodzą. Były też obrony. Gdybyś miał numery, mógłbym spokojnie dyskutować najlepiej jak potrafię. Oglądam piłką nożną, nie widzę bramkarza, który nie zawiedzie w jednym lub dwóch meczach." - dodał goleiro.

  • dodał: MentiX
  • 12.04.2019; 07:16
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX