flamengol.net


Diego lepszy niż w zeszłym sezonie

2019 rok rozpoczynał się z niepewnością, co do przyszłości Diego we Flamengo, ponieważ zawodnik miał lukratywną ofertę z Orlando City. Zawodnik zdecydował się jednak przedłużyć swoją umowę z Rubro-Negro i stał się jednym z zaufanych piłkarzy trenera Abela Bragi, być może dzięki zmianie pozycji w porównaniu z poprzednim sezonem.

Mówiąc o walce o miejsce w wyjściowym składzie, szkoleniowiec zauważył, że Diego jest "bardzie pionowy" i ocenił, że pomocnik jest już lepszy niż w 2018 roku. Warto pamiętać, że pod względem pozycji nastąpiła również zmiana. W zeszłym sezonie, zawodnik grał u boku Lucasa Paquety i występował jako drugi volante. W tym sezonie, William Arão jest u boku Gustavo Cuéllara, co sprawia, że ​​Diego jest bardziej swobodny, aby angażować się w akcje ofensywne.

"Ta walka jest zdrowa. Diego jest o wiele lepszy niż w zeszłym roku, strzela gole, będąc pionowym." - powiedział Abel po klasyku z Vasco.

Liczba bramek Diego może pomóc poprzeć tezę Abela. W ubiegłym roku, zawodnik strzelił osiem bramek w 46 rozegranych meczach, podczas, gdy w tym sezonie ma już trzy w siedmiu grach.

  • dodał: MentiX
  • 11.03.2019; 15:17
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 3:1 LDU

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabriel cieszy się z kolejnej zdobytej bramki w koszulce Flamengo, tym razem przeciwko LDU.
Video
Flamengo pewnie pokonuje LDU w swoim drugim meczu w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX