flamengol.net


Éverton Ribeiro wierzy w zajęcie pierwszego miejsca

Najlepszy zawodnik czwartkowego zwycięstwa nad San José, Éverton Ribeiro zdobył dwie bramki i pomógł Flamengo rozgromić boliwijski zespół aż 6:1. Ten wynik sprawił, że Rubro-Negro wrócili na pierwsze miejsce w grupie, spychając Peñarol na drugie miejsce. Oba kluby mają po dziewięć punktów, ale Mengão mają lepszy bilans bramkowy.

Dla Évertona Ribeiro teraz jest ważne skupienie i praca, ponieważ zespół musi mieć siłę, aby walczyć o zwycięstwo w grupie. W kolejnym meczu Copa Libertadores, Flamengo zagra przeciwko LDU w Quito.

"Tak, możemy zająć pierwsze miejsce, ale musimy dobrze pracować, robić dobre gry, teraz poza domem, wiemy, że to trudne, ale zobaczymy, co się stanie”, powiedział Éverton Ribeiro.

O swoim występie, pomocnik podkreślił dobry moment w klubie. Dzięki dwóm bramkom, Éverton Ribeiro wyprzedził Gabriela Barbosę i został najlepszym strzelcem Flamengo w tegorocznej edycji Copa Libertadores z trzema bramkami.

"Czuję się dobrze, zespół gra coraz lepiej, bardzo mi to pomaga. Mam więcej miejsca, jestem szczęśliwy, że ​​mogę grać, za każdym razem, gdy lepiej pomagam Flamengo." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 12.04.2019; 07:17
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Bruno Henrique: Vasco 0:2 Flamengo

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Bruno Henrique celebruje gola zdobytego w finale Campeoanto Carioca przeciwko Vasco.
Video
Dwie bramki Bruno Henrique przybiżyły Flamengo do tytułu Campeonato Carioca.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX