flamengol.net


Kontuzja Vitinho, który nie zagra z LDU

Trener Abel Braga stracił kolejną opcję w ataku Flamengo przed środowym meczem z LDU w ramach 2. kolejki Copa Libertadores. Badania przeprowadzone w poniedziałek wykazały uszkodzenie mięśnia przywodziciela lewego uda Vitinho. Tym samym zawodnik dołącza do Lincolna, Orlando Berrío i Fernando Uribe, którzy również są kontuzjowani.

Zawodnik doznał urazu w sobotnim zremisowanym 1:1 klasyku z Vasco, w którym asystował przy trafieniu Giorgiana De Arrascaety. Skrzydłowy poczuł dyskomfort w lewym udzie po biegu w drugiej połowie i został zastąpiony przez Lucasa Silvę. Flamengo nie podało szacowanego terminu powrotu do zdrowia.

Vitinho zagęszcza listę problemów Flamengo w ataku. Oprócz niego, Lincoln i Orlando Berrío mają urazy ud i są pod opieką sztabu medycznego. Z kolei Fernando Uribe nadal dochodzi do siebie po skręceniu kostki i z tego powodu nie wystąpił w dwóch ostatnich meczach.

  • dodał: MentiX
  • 11.03.2019; 22:05
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 3:1 LDU

Ocena: 7,5
Zdjęcie tygodnia
Gabriel cieszy się z kolejnej zdobytej bramki w koszulce Flamengo, tym razem przeciwko LDU.
Video
Flamengo pewnie pokonuje LDU w swoim drugim meczu w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX